İletişim Bilgileri

Psikolog Hülya Soğucak Deniz’in iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeşilbahçe Mah. Metin Kasapoğlu Cad. Ercivan 2 APT. Kat 1 Muratpaşa / ANTALYA

telefon

0542 467 81 77
0242 316 59 11

online terapi

info@hulyasogucakdeniz.com
hulyasogucak@hotmail.com

çalışma saatleri

Salı- Cumartesi: 10.00 - 19.00Pazartesi- Pazar kapalıdır.

Psikolog arayışınız için iletişim bilgilerini bu sayfada rahatlıkla bulabilirsiniz. İletişim seçeneklerini kendi tercihlerinize göre seçebilirsiniz. İsterseniz telefon ederek ulaşabilir, isterseniz de ilgili cep telefonu numarasına  WhatsApp / SMS yolu ile mesaj bırakabilirsiniz.

Haritaya tıklayarak Antalya psikolog Hülya Soğucak Deniz ‘in ofisine nasıl ulaşacağınıza bakabilirsiniz. 

Psikolog ve terapist ihtiyacınızı daha fazla ertelemeyin ve bize ulaşın !

Günümüzde gün geçtikçe psikolog ihtiyacı fazlalaşmaktadır. Teknolojinin de ilerlemesi ile yüz yüze görüşmelerin dışında online seçeneklerle bir çok görüşme yapılabilmektedir. Terapi seansları ve online psikolog tercihi de günümüzde artık daha sıklıkla tercih ediliyor. 

Online terapi seçeneğini denemek isterseniz linkteki formu doldurmanız yeterli olacaktır. 

Form için tıklayınız.

Online terapi özellikle COVID -19 pandemisinden sonra psikolog ve psikiyatristler tarafından zorunlu şekilde kullanılmıştır. Bu şekilde aslında online terapinin de avantajları ile tanışmış olduk. Gördük ki online terapi aslında yüz yüze terapi kadar etkili olabiliyor ve ofise ulaşım için harcanan zaman kaybının da önüne geçiliyor. Üstelik maske olmadan yüz ifadeleri ve mimikleri kullanarak görüşme yapabiliyoruz ve hasta olma riskini sıfıra indiriyoruz. Online terapi bir psikolog ile tanışmaktan çekinen kişiler için de iyi bir başlangıç olabiliyor. Bir diğer avantajı ise kronik rahatsızlığı ve fiziksel engeli olan kişiler için uygun bir seçenek olması diyebiliriz. Bu sebeplerle online terapi artık günümüzde öne çıkan trendler arasında yer alıyor.

Siz de hangi ilde olursanız olun online terapi seçeneğini denemek isterseniz , formu doldurabilir ya da yukarıdaki iletişim seçeneklerinden birini tercih ederek , bilgilerinizi bize bırakabilirsiniz. 

Antalya psikolog ihtiyacınız için Psikolog Hülya Soğucak ile iletişime geçebilirsiniz. Antalya pedagog ve Antalya psikolog ihtiyacınızı ertelemeyin. 

Psikolog Hülya Soğucak Deniz ‘ in uzmanlık alanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Sosyal medya da takip etmek isterseniz ;

İnstagram için buraya 

Facebook için buraya tıklayabilirsiniz.

#antalyapsikolog, #antalyapedagog,#psikologhulyasogucakdeniz,#onlineterapi

Hülya Soğucak Deniz

Psikolog 

Yetişkin Aile Çift Çocuk ve Genç 

Antalya